بهار 1387 - کجائید ای سبکبالان عاشق
سفارش تبلیغ
صبا
هیچ کس نزد خداوند ـ عزّوجلّ ـ، دشمن تر ازکسی نیست که نسبت به عبادتش تکبّر می ورزد و از درخواستآنچه نزد اوست، تن می زند . [امام باقر علیه السلام]
کجائید ای سبکبالان عاشق
حسین ( سه شنبه 87/3/28 :: ساعت 4:23 عصر )

امام جمعه موقت تهران در جمع مشاوران حوزه علمیه خراسان گفت:

مشاوره از کارهای بسیار با اهمیت حوزه های علمیه است و مشاوران باید در این امر مقدس، رازدار و امانتدار مخاطبان خود باشند.
آیت الله سید احمد خاتمی، امام جمعه موقت تهران، در دیدار مدیر و اعضای مرکز مشاوره حوزه علمیه خراسان، با بیان این‌که حوزه علمیه خراسان سابقه درخشانی در نشر معارف دینی دارد، تثبیت فرهنگ مشاوره در جامعه را از وظایف مهم مراکز مشاوره عنوان و خاطر نشان کرد: آفتی که امروزه در جامعه ما و در مراکز علمی و غیر علمی نمود دارد، جایگزین کردن استخاره به جای اندیشه و مشاوره است.
وی در ادامه استخاره را فقط در مواقع تحیر و با شرایط خاص دانست و افزود: سوء استفاده‌هایی که از فرهنگ استخاره می‌شود، بسیار خطرناک است. استاد عالی حوزه علمیه قم، با اشاره به لزوم رازداری و امانتداری مشاوران و عدم فاش‌کردن اسرار مخاطبان تأکید کرد: این مسأله در حوزه‌های علمیه بسیار اهمیت دارد و مشاوران فقط شرعاً جایز هستند که برای مسؤولان حوزه‌های علمیه، گزارشاتی را ارائه کنند.

این استاد خارج فقه حوزه علمیه قم تصریح کرد: دشمنان اسلام درصدد شکستن نهاد تأثیرگذار حوزه‌های علمیه هستند و تلاش‌های فراوانی را به صورت آشکار و نهان برای تخریب نظام دارند که مشاوران نباید با فاش کردن اسرار حوزویان بهانه به دست دشمن دهند. ادامه مطلب...


هادی ( سه شنبه 87/3/28 :: ساعت 10:45 صبح )

مقام معظم رهبری در دیدار رئیس‌جمهور مجمع جزایر قمر، بر ضرورت اختصاص یک کرسی دائمی شورای امنیت سازمان ملل به کشورهای اسلامی تاکید کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی امروز، دوشنبه 27 خرداد در دیدار احمد عبدالله محمد سامبی، رئیس‌جمهور مجمع جزایر قمر، اتحاد را نیاز اصلی دنیای اسلام دانستند و با اشاره به امکانات بسیار ارزشمند کشورهای اسلامی خاطرنشان کردند: دنیای اسلام با داشتن منابع غنی طبیعی، موقعیت حساس جغرافیایی، گسترش سرزمینی، جمعیت و نیروی انسانی فعال و کارشناس می‌تواند به یک قدرت تبدیل شود اما قدرتمندان سنتی جهان با این موضوع مخالفند.

ایشان به پیشرفت­های اخیر کشورهای اسلامی در زمینه‌های علمی و فناوری از جمله پیشرفت ملت ایران در دستیابی به انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای اشاره کردند و افزودند: دشمنان جهان اسلام، با اینکه می‌دانند فعالیت­های هسته‌ای ایران صلح‌آمیز است، با آن مخالفت می‌کنند زیرا این حرکتِ ملت ایران، برجسته و رو به جلو است. ادامه مطلب...


هادی ( پنج شنبه 87/3/23 :: ساعت 10:43 صبح )

رییس جمهوری در اجتماع باشکوه مردم شهرکرد،با بیان اینکه دشمنان می خواهند اراده ملت ایران را بشکنند،خطاب به آنان گفت:شما آرزوی پراکندن یاس و تفرقه در بین ملت ایران را به گور خواهید برد.

رییس جمهوری که در ورزشگاه انقلاب شهرکرد سخن می گفت، افزود: دشمنان با عده ای مثل خودشان و همراه خودشان علیه ملت ایران دست به دست هم داده اند.

احمدی نژاد اظهار داشت: این حرف هایی که من می زنم، اطلاعات دقیق است.
هم آمریکایی ها، هم بعضی عقبه های آنها در همین اطراف خودمان و داخل،جلسه گذاشته اند و گفته اند ما باید ملت ایران را بشکنیم ، ما باید اراده ملت ایران را بشکنیم و برای اینکه ملت ایران را بشکنیم،  باید دولت برآمده از رای ملت ایران را بشکنیم . می بینید این بازی های بچگانه را طراحی کرده اند.بگذارید به یکی دو تای آنها اشاره کنم.
رییس جمهوری گفت: چند روز قبل در یک شبکه خبری ، در یک رسانه عمومی یکباره دیدیم اعلام کردند در یزد نمک نایاب شده است. من تعجب کردم .گفتم ایران معدن نمک است. خود یزد به تنهایی می تواند نمک همه کره زمین را بدهد. چطور نمک در یزد یکباره نایاب شده است. احمدی نژاد اضافه کرد: بعد یکباره دیدیم ، یک شایعه درست کرده اند. آقا چای نایاب شده است .چای شده 25 هزار تومان ، چای شده 30 هزار تومان ، چای شده چقدر. وزیر بازرگانی به من گفت، فلانی آنقدر چای در انبارها هست که ما داریم مراقبت می کنیم چای با کیفیت پایین به مردم نفروشند. این یک بازی رذالت بار ناجوانمردانه است.

   1   2   3   4   5   >>   >

لیست کل یادداشت های این وبلاگ
ستارگان دوکوهه
اربعین حسینی (ع)
هزاران میلیارد تومان در حساب عمره، چه کسی نظارت می کند؟
6 سال زندان به جای چند بار اعدام!
درگیری خونین در مرز پاکستان و شهادت ماموران ایرانی
[عناوین آرشیوشده]